• Zmień kontrast
  • Czcionka
  • A
  • A+
  • A++

Kontakt

kontakty

 

 

 

 

 

Plan lekcji

Jadłospis

POLA NADZIEI

    Uzbrojeni w łopatki, motyki i rękawiczki uczniowie naszej szkoły wraz z wychowawcami pod czujnym okiem Pani Marty Rusiniak rozpoczęli sadzenie żonkili, włączając się tym samym w międzynarodową akcję Pola Nadziei.

     Pogoda dopisała, uśmiechy nie schodziły z twarzy, więc praca poszła jak z płatka. Pierwsza część skweru została obsadzona, a na kolejne klasy czekają już następne przygotowane miejsca, a jest co sadzić… Zaangażowanie naszych uczniów w podobne akcje zawsze mile nas zaskakuje, więc i tym razem było podobnie - udało się zebrać ponad 1800 żonkilowych cebulek. Dziękujemy przy okazji naszym uczniom i ich rodzicom za wsparcie, a także firmie Salus Adama Szopy za przygotowanie terenu oraz Urzędowi Miasta Kłodzka za udostępnienie skweru pod nasadzenia.

     Czekamy więc do wiosny, a gdy rozkwitną żonkilowe Pola Nadziei, zbierzemy kwiaty i rozpoczniemy kwestę, z której dochód zostanie przekazany na pomoc dzieciom znajdującym się pod opieką Fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci. Każdy, kto wesprze to piękne dzieło , zostanie obdarowany przez wolontariuszy żonkilem – symbolem nadziei i odrodzenia… A więc czekamy, niech rozkwitnie dobro Wyluzowany

 

MONIKA KOTOPKA