POŻEGNANIA NADSZEDŁ CZAS WAKACJE PRZED NAMI

W środę 19.06.2019 roku świętowaliśmy zakończenie roku szkolnego o godz.8:00 (klasy starsze) i o godz.9:30 (klasy młodsze).

Uroczysty apel rozpoczął się hymnem państwowym. Następnie pani dyrektor Iwona Banyś wygłosiła przemówienie. Wręczyła również nagrodę Karolka najlepszemu uczniowi w klasach 1-7. Po raz drugi został nim Dominik Pruss, którego średnia ocen wynosiła 6.0.

Po krótkiej przemowie, Pan wicedyrektor Sebastian Nowak wraz z wychowawcami klas wyróżniał uczniów z najlepszymi wynikami w nauce. Kiedy wszystkie osoby odebrały nagrody, nadszedł czas na występ chóru szkolnego pod dyrygenturą pana Dominika Jerza. Następnie z pieśnią na ustach udaliśmy się do klas, aby spotkać się z nauczycielami i odebrać świadectwa.

Uważam, że w tym roku wszystko było dopięte na ostatni guzik. Życzę całej społeczności szkolnej szczęśliwych wakacji oraz miłego i bezpiecznego wypoczynku.

KATARZYNA WOŹNICKA