Jesteś tutaj:Start / WOLONTARIAT

WOLONTARIAT

W projekcie oraz w konkursie

JA I WOLONTARIUSZ”

UCZNIOWIE NASZEJ PLACÓWKI ZAJĘLI NASTĘPUJACE MIEJSCA :

3 miejsce „ Elfy” W SKŁADZIE Julia Pawłów, Wiktoria Piaskowska , Katarzyna Leśniak ,

miejsce 8 „Śnieżni rycerze” to uczniowie Sergiusz Kasprzycki, Daniel Kopiec, Michał Śpiewak

i miejsce 17 „Śnieżynki” Julia Pawlik, Dominika Szczepańska, Maria Bil.

Na 22 ORASZAKI W KWEŚCIE MIKOŁAJKOWEJ

ZEBRANO 4337,79 ZŁ.

Uzyskane pieniądze zostaną przeznaczone na paczki świąteczne dla dzieci z kłodzkiego szpitala oraz na siłownię zewnętrzną w Domu Dziecka w Kłodzku, na otwarcie, której zostaną zaproszeni wszyscy wolontariusze i ich opiekunowie.

Nagrody otrzymują 3 pierwsze patrole. Gratulujemy naszym wspaniałym wolontariuszom. Jesteśmy z Was dumni i życzymy kolejnych tak owocnych akcji. Pomagajmy , to piękny gest.

Konkurs był organizowany w ramach zadania publicznego ”Młodzież pozytywnie nakręcona” współfinansowanego przez Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego.

Opiekunowie wolontariuszy Magdalena Głośna- Łabędź, Renata Pyka