• Zmień kontrast
  • Czcionka
  • A
  • A+
  • A++

Kontakt

kontakty

 

 

 

 

 

Plan lekcji

Jadłospis

Jesteś tutaj:Start / O szkole

O szkole

 

                                                               

 I - NAZWA I ADRES SZKOŁY                                                                                                           

Szkoła Podstawowa nr 2

im. Jana Pawła II w Kłodzku

ul. Zamiejska 24

57-300 Kłodzko

 

 II - ODDZIAŁY                                                                                                                                 

1. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Kłodzku

    klasa 1A - wychowawca NATALIA ZAJĄCZKOWSKA

    klasa 1B - wychowawca ELŻBIETA PAWLIKOWSKA

    klasa 2A - wychowawca ANNA NOWAK

    klasa 2B - wychowawca ANNA JASIŃSKA

    klasa 3B - wychowawca MAŁGORZATA WIĘCKOWSKA

    klasa 4A - wychowawca IWONA DŁUŻNIEWSKA

    klasa 4B - wychowawca BERNADETA WYRĘBAK

    klasa 4C - wychowawca MAGDALENA ŁAZAROWICZ

    klasa 5A - wychowawca MAŁGORZATA ANISKIN

    klasa 5B - wychowawca MARTA RUSINIAK

    klasa 6A - wychowawca MAGDALENA REPLIŃSKA

    klasa 6B - wychowawca ANNA KUBA

    klasa 7A - wychowawca MAGDALENA RYTEL-LATOS

    klasa 7B - wychowawca KATARZYNA LEŚ

    klasa 8A - wychowawca KATARZYNA MATYS

    klasa 8B - wychowawca AGNIESZKA SIENKIEWICZ

2. Oddział Gimnazjum nr 3 im. Jana Pawła II w Kłodzku

     klasa 3G - wychowawca MONIKA KOTOPKA

 

 III - GODZINY URZĘDOWANIA                                                                                                            

1. Sekretariat szkolny czynny: poniedziałek - piątek  w godz. 7:00- 14:00

 2. Świetlica szkolna czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 06:45- 16.30

 

 IV - DYREKCJA                                                                                                                               

Dyrektor szkoły: Iwona Banyś                                   dyrektor@sp2.klodzko.pl

Z-ca Dyrektora: Agnieszka Wrzesień-Kowalska        a.wrzesien-kowalska@sp2.klodzko.pl

Z-ca Dyrektora: Sebastian Nowak                             s.nowak@sp2.klodzko.pl

 

 V - ORGANIZACJA                                                                                                                      

 

Sekretarz szkoły Ewa Pasławska

sekretariat@sp2.klodzko.pl

Pedagog szkolny Katarzyna Żuchowicz

pedagog@sp2.klodzko.pl

Psycholog szkolny Justyna Miliszewska

psycholog@sp2.klodzko.pl

Logopeda szkolny Alina Chlebicka

logopeda@sp2.klodzko.pl

Doradca zawodowy Monika Kotopka

doradcazawodowy@sp2.klodzko.pl

Pedagog - terapeuta Agnieszka Zając

a.zajac@sp2.klodzko.pl

Bibliotekarz Dorota Gasińska

biblioteka@sp2.klodzko.pl

Kierownik gospodarczy Anna Wiśnioch

administracja@sp2.klodzko.pl