• Zmień kontrast
  • Czcionka
  • A
  • A+
  • A++
Jesteś tutaj:Start / O szkole

O szkole

 

I - NAZWA I ADRES SZKOŁY

Szkoła Podstawowa nr 2

im. Jana Pawła II w Kłodzku

ul. Zamiejska 24

57-300 Kłodzko

II - ODDZIAŁY

 

1. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Kłodzku

2. oddziały Gimnazjum nr 3 im. Jana Pawła II w Kłodzku

 

III GODZINY URZĘDOWANIA

 

 1. Sekretariat czynny:

  •            poniedziałek - piątek  w godz. 7:00- 14:00

 2. Świetlica szkolna czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 06:45- 16.30

 

IV DYREKCJA

 

Dyrektor szkoły: Iwona Banyś

 

dyrektor@sp2.klodzko.pl

 

Z-ca Dyrektora: Agnieszka Wrzesień-Kowalska

a.wrzesien-kowalska@sp2.klodzko.pl

 


Z-ca Dyrektora: Sebastian Nowak


s.nowak@sp2.klodzko.pl

  

 

 

 

V  ORGANIZACJA

 

Sekretarz szkoły

Ewa Pasławska

 

sekretariat@sp2.klodzko.pl

 

Pedagog szkolny Katarzyna Żuchowicz

pedagog@sp2.klodzko.pl

 

Psycholog szkolny Justyna Miliszewska

psycholog@sp2.klodzko.pl

 

Logopeda szkolny Alina Chlebicka

logopeda@sp2.klodzko.pl

 

Doradca zawodowy Joanna Mularczyk-Baran

doradcazawodowy@sp2.klodzko.pl

 

Pedagog - terapeuta Agnieszka Zając

a.zajac@sp2.klodzko.pl

 

Biblioteka Dorota Gasińska

biblioteka@sp2.klodzko.pl

 

Kierownik gospodarczy Anna Wiśnioch

administracja@sp2.klodzko.pl

 

 

 

 

  

Patron naszej szkoły.

Jesteśmy dumni, że nasza szkoła nosi imię

Największego z Polaków -


Jana Pawła II


"Prawdziwie wielki jest ten człowiek, który chce się czegoś nauczyć."

Tak mówił do nas Jan Paweł II