• Zmień kontrast
  • Czcionka
  • A
  • A+
  • A++

Kontakt

kontakty

 

 

 

 

 

Plan lekcji

Jadłospis

Jesteś tutaj:Start / PROJEKTY

PROJEKTY

Programowanie w Scratchu

Programowanie, to umiejętność, która otwiera drogę do kariery i pozwala zrozumieć współczesny świat. 

Z buta do gwiazd.

Z buta do gwiazd”


    Projekt „Z buta do gwiazd” to program turystyczny adresowany do uczniów naszej szkoły z klas I – VI. Jego celem jest „oderwanie” młodych ludzi od tabletów, smartfonów, komputerów i zachęcenie ich do aktywnego spędzania czasu wolnego oraz do poznawania ciekawych i pięknych miejsc w najbliższej okolicy.

    Głównym zadaniem w projekcie „Z buta do gwiazd” jest zdobycie 15 wież widokowych na terenie Ziemi Kłodzkiej i uzyskanie regionalnej odznaki turystycznej „Wieże widokowe Ziemi Kłodzkiej”.

    Na realizację tego zamierzenia koło turystyczne otrzymało w ramach IV Konkursu Grantowego „Szkoła w działaniu” grant w wysokości „500 zł”.

  Projekt będzie trwał do końca września 2018 roku. Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w wycieczkach.

  Relację foto z odbytych wycieczek można obejrzeć w zakładce wydarzenia na naszej szkolnej stronie internetowej.


Opiekunowie koła turystycznego „Traperzy”.

 

 

AUTYZM

 17 kwietnia 2015 r

Warsztaty „Zaburzenia autystyczne u dzieci”.

  

Konferencja Kuratorium Oświaty

W dniu 26 września 2013 r. odbyła się kolejna konferencja dotycząca „Zaburzeń zdrowia psychicznego u dzieci i młodzieży w rzeczywistości szkolnej”. Celem konferencji było przekazanie wiedzy dotyczącej potrzeb edukacyjnych dzieci i młodzieży z zaburzeniami zdrowia psychicznego oraz form i metod pracy z nimi, w tym skutecznej komunikacji.

Przed oficjalnymi wystąpieniami prelegentów uczestnicy konferencji długo oklaskiwali występy artystyczne między innymi uczniów z Zespołu Szkół Integracyjnych w Kłodzku.  Czytaj więcej: http://www.kuratorium.wroclaw.pl/zal/10533.pdf