Szkolna gazeta "Zawsze Coś..." Grudzień 2018/19

SŁOWO WSTĘPNE

Grudzień to zimowy czas pełen niespodzianek, gdyż przychodzi do nas Święty Mikołaj i Gwiazdor. To magiczny miesiąc, w którym z wielką radością czekamy na Święta Bożego Narodzenia.

KONKURS BIBLIJNY O PRZYPOWIEŚCIACH

W czwartek 29 listopada 2018 r. odbył się konkurs z przypowieści biblijnych. Jego organizatorkami były panie Magda Głośna – Łabędź i Barbara Wiatr.

WARTO POMAGAĆ

Zbliżają się święta i chyba każdy nie może się ich doczekać. To właśnie z ich okazji odbyła się „Świąteczna Zbiórka Żywności”.

RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ – MIKOŁAJOWE ORSZAKI

Dnia od 30 listopada do 6 grudnia bieżącego roku odbyła się kwesta na paczki dla rodzin niepełnosprawnych.

DZIEŃ WOLONTARIUSZA

3 grudnia obchodziliśmy w naszej szkole Międzynarodowy Dzień Wolontariusza.

KOMU BLISKI BAJEK ŚWIAT

6 grudnia 2018 r. w naszej szkole z okazji Mikołajek odbyło się przedstawienie dla najmłodszych dzieci pt. „Komu bliski bajek świat”.

ŚWIĄTECZNY, MIKOŁAJOWY ORSZAK W SZKOLE

W czwartek 6 grudnia w naszej szkole odbyły się Mikołajki zorganizowane przez Samorząd Uczniowski.Orszak mikołajowy składał się z ochotników z klasy 6b.

SZLACHETNA PACZKA 2018

W piątek 7 grudnia w ramach ogólnopolskiej akcji charytatywnej Szlachetna Paczka odbył się w naszej szkole jej uroczysty finał.

RAJD BARBÓRKOWY

Dnia 8 grudnia bieżącego roku, odbył się 5 Rajd Barbórkowy. Został zorganizowany przez odział PTTK w Kłodzku.

WIGILIA KOŁA DZIENNIKARSKIEGO

W czwartek 20 grudnia 2018 roku odbyła się wigilia naszego koło dziennikarskiego. Pani Magda Głośna-Łabędź założycielka koła przygotowała salę informatyczną idealnie na tę okazję. Było pięknie, pysznie i świątecznie .