Szkolna Gazeta "Zawsze Coś..." Marzec 2019

SŁOWO WSTĘPNE

Witajcie! Za oknem  różnorodna pogoda raz pada deszcz, raz świeci słońce, w końcu „w marcu jak w garncu”, jak to mówią! Niezależnie od pogody to już marzec, miesiąc, gdy wszystko budzi się do życia, nadchodzi wiosna, kwitną pierwsze kwiaty, a także pojawia się kolejny numer naszej gazety szkolnej „Zawsze Coś…”, do którego przeczytania bardzo serdecznie zapraszam.

ROBOTYKA DLA NAJMŁODSZYCH

Klasa Ia 7 marca 2019 r. wybrała się do Szkoły Podstawowej nr 7 w Kłodzku na zajęcia z robotyki prowadzone przez panią Agnieszkę Ogiegło.

NAJSYMPATYCZNIEJSZE KOBIETY I KOBIETKI

Dnia 8 marca świętujemy Światowy Dzień Kobiet.

W naszej szkole również uczciliśmy tę uroczystość poprzez głosowanie na najsympatyczniejszą dziewczynę i panią.

51. OLIMPIADA Z WIEDZY O DOLNYM ŚLĄSKU I WROCŁAWIU

Nasza szkoła 12 marca bieżącego roku uczestniczyła w już 51. olimpiadzie z wiedzy o Dolnym Śląsku i Wrocławiu. Na ten wrocławski finał pojechały trzy osoby, które wygrały eliminacje szkolne: Maciej Kowalski, Dominik Pruss oraz Nina Nowak.

ODWIEDZINY U CZWORONOŻNYCH PRZYJACIÓŁ

W sobotę dnia 16.03.2019 roku uczniowie klas czwartych i piątych pod opieką pań Małgorzaty Aniskin oraz Magdaleny Łazarowicz pojechały do schroniska ,,Pod psią gwiazdą”.

KONKURS MARZEŃ II EDYCJA

Dnia 22 marca odbyło się zakończenie II edycji Konkursu Marzeń, organizowanego przez Ptasią Akademię.

NOC SÓW

Dnia 22 marca bieżącego roku w naszej szkole odbyła się Noc Sów, która została zorganizowana przez Ptasią Akademię w ramach projektu „Zostań przyjacielem sowy.”